TEKLİF FORMU
* Tüm alanlar zorunludur.
GÖNDER
Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri

MiLiMETAL Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri, Çelik Platform Sistemleri ve Çelik Platform Sistemleri için tamamlayıcı bir unsuru olarak üretilmektedirler. Endüstriyel yürüme ve araç yollarında artı bir güvenlik sağlamak için kolaylıkla uygulanabilen Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri, hem ekonomik ve güvenli, hem de montajı ve demontajı kolaylıkla yapılabilecek şekilde üretilmekte, projeye, uygulama alanına ve ihtiyaç duyulan özelliklere (geçirgen, sağlam, hafif, dekoratif...vb.) yönelik üretim yapıldığından dolayı da uygulama alanının tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek nitelikteki ürünlerdir.

Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri, Çelik Platform Sistemlerinden bağımsız olarak güvenlik çiti, geçirgen bölme duvarları, destek elemanları olarak da kullanılabilmekte ve mülk ve arazi çevresine güvenlik çiti olarak, endüstriyel tesislerde beton duvarlar yerine kulanılabilmektedirler.

ÜRETİM ÖZELLİKLERİ

Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri

MiLiMETAL Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri, ürünün kullanım alanına ve uygulama alanının ihtiyaçları doğrultusunda kullanılacak materyali seçilerek üretilmektedir. Kendi üretimimiz olan hemen tüm materyaller ile üretilebilen bariyer, korkuluk ve çit sistemleri, proje ve uygulama alanı ihtiyaçları doğrultusunda montaja hazır bir şekilde üretilmekte ve kolay montaj hazırlığı için ihtiyaç duyulan kesim ve büküm işlemleri yapıldıktan sonra teslim edilmektedirler. Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri, uygulama alanının özellikleri, kullanım şartları doğrultusunda ve/veya isteğe bağlı olarak sıcak daldırma galvaniz ya da diğer kaplama çeşitleri ile müşterilerimize teslim edilmektedir.

KAPLAMA ve MATERYAL SEÇENEKLERİ

Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri, paslanmaz çelikten de üretilebildiği gibi, sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı olarak da montaja hazır teslim edilebilmekte, istenildiği takdirde kaplamasız olarak da teslim edilebilmektedir.

KULLANILAN STANDART ÜRÜNLER

KULLANIM ALANLARI

  • Çelik Platform Sistemlerinin uygulandığı tüm alanlarda platformun güvenliğini arttırma amacıyla,
  • Endüstriyel tesislerde yürüyüş yollarının hem görünür hem muhafazalı olmasını sağlamak amacıyla,
  • Taşınabilirlik, hafiflik ve güvenliğin bir arada önemli olduğu platform, yürüyüş - araç yolları ve muhafaza duvarlarında.
  • Tüm işkollarındaki endüstriyel tesisler ve çevre yapılarında muhafaza ve güvenlik,
  • GSM baz istasyonları, aydınlatma ve reklam panoları,
  • Yağlı, kirli, tozlu, kaygan zeminli platformlarda,
  • Orta ve uzun vadeli güvenli ve portatif çalışma platformların güvenilirliği için.
  • Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri
  • Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri
  • Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri