TEKLİF FORMU
* Tüm alanlar zorunludur.
GÖNDER
Platform Izgarası

Platform ızgaraları taşıma kapasiteleri yüksek, uzun ömürlü, düşük maliyetli olmaları yanında, boşluklu yapıları sayesinde de hafif ve sağlam yapıların inşasını kolaylaştırmaktadırlar. Pek çok materyal ile üretilebilen ve yine pek çok yüzey kaplama seçeneği bulunan platform ızgaraları, gerek estetik, gerekse güvenlik bakımından sorunsuzca tüm projelerde kullanılabilmektedir. İnsan yürüme yollarından yüksek tonajlı araç geçiş yollarına, depo raflarından merdiven sistemlerine kadar oldukça geniş kullanım alanına sahip olan Platform ızgaraları, aynı zamanda esnek üretim çeşitliliğine de sahiptir.

ÜRETİM ÖZELLİKLERİ

Platform Izgarası

MiLiMETAL Platform Izgaraları, projenin gerektirdiği mamüller ve özel ölçüler dahilinde üretilmekte, kesimleri yapılmakta ve uygulama alanının ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde müşterilerimize teslim edilmektedir. Platform Izgaraları "MGR-TG" Tam geçme, "MGR-YG" Yarım Geçme ve "MGR-NE" Nervürlü tiplerde üretilmekte, MGR-NE tipi ızgaralar genel kullanım için uygunken, platformların taşıması gereken ağırlık durumuna göre, MGR-YG ve MGR-TG Platform Izgaraları kullanılabilmektedir.

Tüm platform ızgara tipleri paslanmaz çelikten de üretilebilmekte, sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı bir şekilde montaja hazır olarak teslim edilmektedir.

KULLANIM ALANLARI

  • Gemi Sanayi, Arıtma Tesisleri ve Endüstriyel Tesisler
  • Maden Sanayi, Baraj ve Enerji Santralleri
  • GSM Baz İstasyonları, Aydınlatma ve Reklam Panoları
  • Ağır Yük Rafları, Çit Sistemleri ve Güvenlik Duvarları

STANDART ÜRETİM TÜRLERİ

MGR-NE (Nervürlü Platform Izgaraları)

Nervürlü Platform Izgarası

MGR-NE, Nervürlü Platform Izgaraları standart olarak 3x30 lamalardan ve 5Ø nervürlerden üretilmektedir. Yüksek ağırlık ve yoğunluğun olmadığı genel kullanım alanların yönelik üretilen MGR-NE tipi ızgaralar, yürüyüş platformları, kanal ızgaraları, merdiven ve basamak sistemleri, çit sistemleri gibi alanlarda güvenli ve ekonomik bir çözüm olarak kullanılabilmektedir.

MGR-YG (Yarım Geçme Platform Izgaraları)

Yarım Geçme Platform Izgarası

MGR-YG, Yarım Geçme Platform Izgaraları standart olarak 3x30 ve 3x15 lamalardan üretilmektedir. MGR-YG tipi ızgaralar, yürüyüş platformları, ağır yük rafları, kanal ızgaraları, merdiven ve basamak sistemleri gibi alanlarda güvenli ve ekonomik bir çözüm olarak kullanılabilmektedir.

MGR-TG (Tam Geçme Platform Izgaraları)

Tam Geçme Platform Izgarası

MGR-TG, Tam Geçme Platform Izgaraları standart olarak 3x30 lamalardan üretilmektedir. MGR-TG tipi ızgaralar, yüksek güvenlik gerektiren platformlar, araç platformları, güvenli yürüyüş yolları gibi en ağır yüklerin taşınması gerektiği alanlarda güvenli ve ekonomik bir çözüm olarak kullanılabilmektedir.

  • Platform Izgarası
  • Platform Izgarası
  • Platform Izgarası