TEKLİF FORMU
* Tüm alanlar zorunludur.
GÖNDER
Çelik kontrüksiyon Sistemleri

MiLiMETAL Çelik kontrüksiyon Sistemleri, Çelik Platform Sistemleri, Çelik Merdiven Sistemleri ve Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri'nden oluşturulan yapılardır. Endüstriyel alanlar kadar, güvenlik, sağlamlık ve ekonomikliğin önemli olduğu tüm alanlarda, yürüme ve araç yolları, yük ranzaları, merdiven ve platformlar, hem ekonomik ve güvenli, hem de montajı ve demontajı kolaylıkla yapılabilecek şekilde üretilmekte, projeye, uygulama alanına ve ihtiyaç duyulan özelliklere (geçirgen, sağlam, hafif, dekoratif...vb.) yönelik üretim yapıldığından dolayı da uygulama alanının tüm ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilecek nitelikteki ürünlerdir.

Çelik Korkuluk ve Çit Sistemleri, Çelik kontrüksiyon Sistemlerinden bağımsız olarak güvenlik çiti, geçirgen bölme duvarları, destek elemanları olarak da kullanılabilmekte ve mülk ve arazi çevresine güvenlik çiti olarak, endüstriyel tesislerde beton duvarlar yerine kulanılabilmektedirler.

ÜRETİM ÖZELLİKLERİ

Çelik kontrüksiyon Sistemleri

MiLiMETAL Çelik Konstrüksiyon Sistemleri, kullanım ve uygulama alanının ihtiyaçları doğrultusunda, proje ve uygulama alanı ihtiyaçları doğrultusunda montaja hazır bir şekilde imal edilmektedir. Çelik konstrüksiyon ürünleri, kolay montaj için gerekli tüm hazırlıklar yapıldıktan sonra montaj alanına sevk edilmektedir. Çelik Konstrüksiyon Sistemleri, uygulama alanının özellikleri, kullanım şartları doğrultusunda ve/veya isteğe bağlı olarak sıcak daldırma galvaniz ya da diğer kaplama çeşitleri ile müşterilerimize teslim edilmektedir.

KAPLAMA ve MATERYAL SEÇENEKLERİ

Çelik konstrüksiyon Sistemleri, paslanmaz çelikten de üretilebildiği gibi, sıcak daldırma galvaniz, elektro galvaniz ya da elektrostatik (toz) boya kaplamalı olarak da montaja hazır teslim edilebilmekte, istenildiği takdirde kaplamasız olarak da teslim edilebilmektedir.

KULLANILAN STANDART ÜRÜNLER

KULLANIM ALANLARI

  • Güvenlik, sağlamlık ve uzun ömürlü yapı gereksinimi duyulan alanlarda ekonomik bir çözüm olarak,
  • Endüstriyel tesisler, silolar, imalathaneler, depo, yürüyüş ve araç yolları inşasında,
  • Taşınabilirlik, hafiflik ve güvenliğin bir arada önemli olduğu yapılarda.
  • Tüm iş kollarındaki endüstriyel tesisler ve çevre yapılarında güvenli, ekonomik çözüm,
  • GSM baz istasyonları, aydınlatma ve reklam panoları,
  • Yağlı, kirli, tozlu, kaygan zeminli çalışma alanlarında,
  • Orta ve uzun vadeli güvenli ve portatif çalışma platformlarında.
  • Çelik kontrüksiyon Sistemleri
  • Çelik kontrüksiyon Sistemleri
  • Çelik kontrüksiyon Sistemleri